Leadership Golf Conference

späť

Keith Haslam

Keith Haslam, BRAEMAR GOLF ST ANDREWS

Keith je kľúčovou osobou v Breamer Golf St Andrews. Výsledkom jeho práce sú silné vzťahy so zákazníkmi založené na absolútnej dôvere a rastúce portfólio významných projektov týkajúcich sa manažmentu rezortov a nehnuteľností. Má viac ako 15 ročné skúsenosti nielen z oblasti manažmentu, ale aj greenkeepingu, maloobchodu, informačných systémov, finančného riadenia či event manažmentu.

Počas jeho pôsobenia v Gleneagles Golf Developments, Keith získal cenné skúsenosti na globálnych trhoch. Poskytoval manažérske a poradenské služby pre klientov z celého sveta vrátane Írska, Portugalska, Južnej Afriky, Mexika, Bahrajnu, Kuby či Ruska ..

Dnes je Keith vrcholovým výkonným manažérom, má na starosti smerovanie a koncepciu významných projektov spoločnosti a je zodpovedný za rozvoj, stratégiu a marketingové aktivity.
Braemar Golf je významná medzinárodná firma so sídlom v St Andrews, poskytujúca služby v oblasti rozvoja, výstavby, manažmentu a marketingu golfových projektov v Európe, Strednom Východe a Severnej Amerike.

Breamar Golf je oficiálnym partnerom PGA.

Medzi úspešné projekty Braemar Golf patria:
Montgomerie Royal Golf Course, Riffa, Bahrain
St Andrews Links Golf Academy
Golf Club Zavidovo, PGA National Russia
Palm City Family & Golf Resort, Denmark
Pravets Golf & Spa, Bulgaria

KONTAKT/CONTACT:
T +44 (0)1334 478578
M +44 (0)7971 211673
E keithhaslam@braemargolf.co.uk
www.braemargolf.co.uk

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI