Leadership Golf Conference

späť

Guy C. Perry

Guy C. Perry, IN-VI

Prezident a zakladajúci partner IN-VI.
Guy je francúzsko - americký architekt a urbanista s obrovskými skúsenosťami s radom úspešných projektov na piatich kontinentoch. Pred založením IN-VI bol Guy Senior Vice-President spoločnosti TrizecHahn, kde sa venoval návrhom a vývojom projektov v celej Európe. Za najvýznamnejšie projekty možno označiť master plan pre Wilanow Comunity na 169ha a dva víťazné projekty pre Palma de Mallorca, renováciu areálu prístavu, rozprestierajúceho sa na 27ha.

Guy bol tiež Vice-President spoločnosti HOK Intercontinental a 7 rokov spolupracoval s Kajima Corporation v Tokiu, Paríži a Bruseli. Na začiatku svojej kariéry pracoval aj pre Ricarda Boffila na projekte Barcelona Olympics, Antigone district Montpellier vo Francúzsku a projekte centrály SWIFT v Bruseli. Taktiež re-dizajnoval verejný park v Houstone a venoval sa aj architektonickým štúdiám centrálnej časti mesta pre Hines and Cadilac Fairview.

Za posledných niekoľko rokov sa Guy venoval aj výskumnej práci, konkrétne návrhu a vývoju stratégií na Harvardskej univerzite, MIT a University of Toronto. Výskum prezentoval na kongrese OSN v New Yorku a Ženeve, MIPIM , Barcelona Meeting Point, Cityscape a ďalších konferenciách, zameraných na udržateľný rozvoj v oblasti mestskej architektúry. Guy je držiteľom dvoch Master titulov z Harvardskej univerzity. Hovorí plynule anglicky, francúzsky a španielsky.

KONTAKT/CONTACT:
Investment Environments Sp. z o.o.
Żurawia 2/20
00-503 Warsaw
guyperryinvi@gmail.com
Tel: +48 22 622 60 44
Fax: +48 22 622 60 55

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI