Leadership Golf Conference

späť

Tibbe Baker

Tibbe Baker, EGCOA

Tibbe Bakker pracuje ako office manažér Európskej Asociácie majiteľov golfových ihrísk (EGCOA).

Študoval politické vedy na Amsterdamskej univerzite so zameraním na Európsku úniu a jej inštitúcie, politiku, ekonomiku a teórie európskej integrácie. Ašpiruje na magisterský titul vo Verejnom a neziskovom manažmente, pričom sa zameriava na Zvyšovanie efektivity obchodnými tréningami v športových organizáciách.

Vďaka vášni pre golf a šport začal v roku 2008 pracovať pre EGCOA. V rámci organizácie je zodpovedný za benefity pre členov, partnerstvo s golfovým priemyslom a dodávateľmi a za kooperáciu medzi rôznymi národnými asociáciami majiteľov ihrísk v Európe. Podieľa sa tiež na zakladaní nových národných asociácií majiteľov golfových ihrísk. Nedávno bol pri úspešnom štarte asociácie FNG v Nórsku. Minulý rok sa tiež zapojil do organizácie prvého Stretnutia majiteľov ihrísk v Amsterdame.

Okrem práce pre EGCOA pôsobí Tibbe aj v Holandskom futbalovom zväze KNVB. Ako konzultant pre kluby v regióne Amsterdamu je zodpovedný za implementáciu projektov s cieľom zvýšiť úroveň manažmentu, organizácie a administratívy v kluboch.

Je tiež známy ako organizátor a konferencier konferencie European Golf Business Conference, výročného podujatia EGCOA, ktoré hostí každoročne v inom európskom meste viac ako 200 predstaviteľov z golfového priemyslu.

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI