Leadership Golf Conference

Nicholas Oakley

Nicholas Oakley, Manažér KPMG Golf Advisory

Po ukončení štúdia na British Professional Golfers Association  viac ako 15 rokov pracoval  v najznámejších a najúspešnejších golfových rezortoch.

V roku 2010 nastúpil do KPMG a stal sa  manažérom Golf Advisory Practice pre Európu, Stredný Východ a Afriku.  Medzi jeho zodpovednosti patrí  práca s privátnymi developermi , inštitucionálnymi investormi, majiteľmi a operátormi , spolupráca s medzinárodnými profesijnými organizáciami a asociáciami a taktiež rozvíjanie rôznych iniciatív na podporu golfového odvetvia.

V jeho predchádzajúcej pozícii operačného riaditeľa pre Aldar Properties PJSC bol Nick zodpovedný za riadenie Yas Links –Abu Dhabi,  ktoré sa umiestnilo na 23. Mieste v rebríčku najlepších ihrísk mimo USA. Predtým pôsobil v Dubai Golf  (Emirates Golf Club and the Nad Al Sheba Club) v oblasti  operačného a rozvojového poradenstva ,   spolupracoval na  najvýznamnejších projektoch  regiónu GCC.

Nick je expertom vo viacerých oblastiach, počínajúc od marketingových a finančných feasibility štúdií, konceptov, projektového a operačného plánovania, manažmentu , interného auditu a strategických štúdií.

NA STIAHNUTIE

Contact:
Nicholas Oakley
KPMG Golf Advisory
Tel.: +36 70 977 6568
E-mail:  nicholasoakley@kpmg.com
www.golfbusinesscommunity.com