Leadership Golf Conference

Organizátor

Organizátorom konferencie je firma ENGO s.r.o, Bulharská 35, Trnava.

Firma ENGO bola založená v roku 1992. Svoje aktivity od začiatku smerovala na jediný cieľ, a to zabezpečiť dostupnosť nových technológií a výrobkov pre odvetvie moderného poľnohospodárstva a okrasného záhradníctva.

V súčasnosti môžeme smelo skonštatovať, že firma ENGO  zameriava svoju činnosť na profesionálne trávniky. Úzko spolupracuje s prestížnymi golfovými a futbalovými ihriskami v strednej a východnej Európe, vďaka čomu si pernamentne obohacuje svoje skúsenosti v oblasti výstavby, greenkeepingu a manažmentu profesionálnych trávnatých plôch. Rovnako sa zameriava aj na oblasť vinohradníctva, lesníctva a škôlkarstva, kde okrem špecializovaných služieb (pôdne analýzy, analýzy vody, plány výživy, ošetrovanie porastov) ponúka zákazníkovi aj výrobky popredných svetových firiem.

Neodmysliteľnou súčasťou portfólia firmy Engo je už tradičná vydavateľská činnosť a organizovanie vzdelávacích konferencií a workshopov pre odbornú verejnosť.

Priestory firmy ENGO Slovensko sa nachádzajú na okraji priemyselnej zóny, na Bulharskej ulici č. 35. v Trnave. Pri príjazde z diaľnice musíte odbočiť vľavo na Priemyselnú ul. hneď na prvej križovatke (oproti colnici Trnava).
GPS "Trnava, Bulharska" longitude N=17.59474° latitude E=48.36412°

Kontakt:
Lucia Huberová, mobil +421 903 223 083, info@golfonline.sk
Anton Chumak, mobil +421 917 108 325, chumak@engo.sk
Iveta Rothova, mobil +421 903 753 841, rothova@engo.sk

GENERÁLNY SPONZOR
SPONZOR OBEDA
SPONZOR VEČERE
BUSINESS PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI